"Коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 193 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 29 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 193 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2493 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қыркүйекте «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) бір апта мерзімде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының қаржы
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
11 ақпан 2016 жыл.

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 5 августа 2014 года № 193 "Об утверждении Правил расчета арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2016 года № 29
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Мангистауской области от 5 августа 2014 года № 193 «Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2493, опубликовано 15 сентября 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»)
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель
государственного учреждения
«Управление финансов
Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
11 февраль 2016 год.