Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 1345 "Ақтау қаласының Өмірзақ ауылында тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 1056 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 1345 "Ақтау қаласының Өмірзақ ауылында тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2862 санды тіркелген, 2015 жылғы 21 қарашасында "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Б. Кенжалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қала әкімі С.Трұмов

О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 6 октября 2015 года № 1345 "Об утверждении схемы и порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в селе Умирзак города Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 07 июня 2016 года № 1056
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управления и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 6 октября 2015 года № 1345 "Об утверждении схемы и порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в селе Умирзак города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2862, опубликовано 21 ноября 2015 года в газете "Огни Мангистау").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Актау Кенжалиева Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким города С.Трумов