Бейнеу ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №272 "2016 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 177 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бейнеу ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 272 "2016 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2940 нөмерімен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2016 жылғы 29 қаңтар, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілді.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Машырыков

О признании утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района от 30 декабря 2015 года №272 "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05 сентября 2016 года № 177
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района от 30 декабря 2015 года № 272 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2940, дата первого официального опубликования 29 января 2016 года, источник официального опубликования газета "Рауан").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Исполняющий обязанности
акима района К.Машырыков