Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911 "Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 620 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы №911 "Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-150 болып тіркелген, "Костанай" газетінде 2010 жылғы 13 шілдеде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Е.О. Теменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Әкім Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Г. Каленов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 24 мая 2010 года № 911 "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 марта 2016 года № 620
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная" от 24 мая 2010 года № 911 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-150, опубликовано 13 июля 2010 года в газете "Костанай").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Теменова Е.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
Учреждения "Отдел сельского и
ветеринарии акимата города
Костаная"
___________________ Г. Каленов