Әкімдіктің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 2454 "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 914 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 2454 "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттiк мекемесі туралы ережені бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 5134 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қарашадағы "Біздің Костанай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімдігінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата от 16 сентября 2014 года № 2454 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 апреля 2016 года № 914
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 16 сентября 2014 года № 2454 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5134, опубликовано 11 ноября 2014 года в газете " Наш Костанай".).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Б. Жакупов