Әкімдіктің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3595 "Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылғы арналған қосымша тізбесін анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 1056 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №3595 "Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесін анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6179 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 ақпандағы "Біздің Костанай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата от 25 декабря 2015 года № 3595 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 13 мая 2016 года № 1056
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" от 25 декабря 2015 года № 3595 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6179, опубликовано 18 февраля 2016 года в газете "Наш Костанай").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по социальным вопросам
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Б. Жакупов