Әкімдіктің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 2032 "Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 505 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 2032 "Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов

О признании утратившим силу постановления акимата от 5 ноября 2014 года № 2032 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 16 мая 2016 года № 505
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного от 5 ноября 2014 года № 2032 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5213, опубликовано 23 декабря 2014 года в газете "Рудненский рабочий").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного Искакова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие с момента подписания.
Аким города Рудного Б. Гаязов