Әкімдіктің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 36 "Алтынсарин ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы № 174 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдіктің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 36 "Алтынсарин ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімі Б. Ахметов

Об утрате силы постановления акимата от 14 февраля 2014 года № 36 "Об организации общественных работ в Алтынсаринском районе"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 11 августа 2016 года № 174
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 14 февраля 2014 года № 36 "Об организации общественных работ в Алтынсаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4498, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Таза бұлақ – Чистый родник").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Ахметов