Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 126 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 126 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5784 болып тіркелген 2015 жылғы 14 тамызда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов

О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 13 июля 2015 года № 126
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 15 января 2016 года № 5
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Амангельдинского района от 13 июля 2015 года № 126 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5784, опубликовано 14 августа 2015 года в районной газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Ж. Таукенов