Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 294 "Әулиекөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 35 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 294 "Әулиекөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 тіркелген, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2016 жылғы 11 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы Л. Войлошникова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 21 декабря 2015 года № 294 "Об утверждении Положения государственного учреждения" Аппарат Аулиекольского районного маслихата
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 35
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 294 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Аулиекольского районного маслихата (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6191, опубликовано 11 февраля 2016 года в районной газете "Әулиекөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель
внеочередной сессии Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата Д. Койшибаев