Мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 390 "Жітіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 мамырдағы № 36 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 44-бабы 2-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 390 "Жітіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 6138, "Авангард" газетінде 2015 жылғы 04 мауысымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев

О признании утратившим силу решения маслихата от 10 декабря 2015 года № 390 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Житикаринского районного маслихата"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 мая 2016 года № 36
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата от 10 декабря 2015 года № 390 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Житикаринского районного маслихата" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 6138, опубликовано 04 июня 2015 года в газете "Авангард").
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев