Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 163 "Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 35 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 163 "Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6069 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бисимбаев

О признании утратившим силу постановления акимата от 23 ноября 2015 года № 163 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Камыстинского района"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 29 февраля 2016 года № 35
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 163 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Камыстинского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6069, опубликован 16 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Ж. Бисимбаев