Мәслихаттың 2015 жылғы 24 маусымдағы № 317 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 23 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 172/1 хатына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 24 маусымдағы № 317 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5747 тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде "Арна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы
А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Досжанов

О признании утратившим силу решения маслихата от 24 июня 2015 года № 317 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 мая 2016 года № 23
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письмом государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района от 3 мая 2016 года № 172/1 Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 24 июня 2015 года № 317 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5747, опубликовано 16 июля 2015 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата
А. Аксуатова
Секретать Костанайского
районного маслихата
А. Досжанов