Әкімдіктің 2015 жылғы 26 қарашадағы "2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 651 қаулысын жою туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 212 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңыңың 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы "2016 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 651 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6082 болып тіркелген, аудандық "Арна" газетінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда жарияланды).
Аудан әкімі Т. Исабаев

Об утрате силы постановления акимата от 26 ноября 2015 года № 651 "Об определении целевых групп населения на 2016 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 13 апреля 2016 года № 212
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайского района от 26 ноября 2015 года №651 "Об определении целевых групп населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером 6082, опубликовано 29 декабря 2015 года в районной газете "Арна").
2. Постановление вступает в силу с момента принятия.
Аким района Т. Исабаев