Мәслихаттың 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 297 "Қостанай ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 ақпандағы № 376 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 297 "Қостанай ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 5620 тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымда "Арна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Досжанов

О признании утратившим силу решение маслихата от 23 апреля 2015 года № 297 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Костанайского района"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 8 февраля 2016 года № 376
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 23 апреля 2015 года № 297 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5620, опубликовано 4 июня 2015 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов