Әкімдіктің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 239 "2016 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 71 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 239 "2016 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6047 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко

Об утрате силы постановления акимата от 16 ноября 2015 года № 239 "Об определении целевых групп населения в 2016 году"
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 апреля 2016 года № 71
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 ноября 2015 года № 239 "Об определении целевых групп населения в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно - правовых актов за № 6047, опубликованное в газете "Меңдіқара үні" от 24 декабря 2015 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мендыкаринского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района В. Ионенко