Әкімдіктің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 272 "Әкімдіктің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 62 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 168 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 272 "Әкімдіктің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 62 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6187 тіркелген) күші жойылды деп есептелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімінің кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко

Об утрате силы постановления акимата от 22 декабря 2015 года № 272 "О внесении дополнения в постановление акимата от 12 марта 2015 года № 62 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Мендыкаринского района"
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 29 сентября 2016 года № 168
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 22 декабря 2015 года № 272 "О внесении дополнения в постановление акимата от 12 марта 2015 года № 62 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Мендыкаринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6187) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мендыкаринского района по вопросам предпринимательства.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района В. Ионенко