Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 131 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 183 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түpлepiн тандау жөніндегі критерийлepдi айқындау туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 cәyipдeri № 131 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 мамырда № 5611 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы № 20 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Т. Даиров

О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района от 23 апреля 2015 года № 131
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 15 августа 2016 года № 183
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 23 апреля 2015 года № 131 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 мая 2015 года под № 5611, опубликованной в газете "Науырзым тынысы" 11 июня 2015 года № 20).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т. Даиров