Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 100 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 198 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Науырзым ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 100 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 8 маусымда № 6439 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 маусымдағы № 23 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров

О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района от 17 мая 2016 года № 100
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 29 августа 2016 года № 198
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 17 мая 2016 года № 100 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Наурзумском районе" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 июня 2016 года под № 6439, опубликованный в газете "Науырзым тынысы" 20 июня 2016 года № 23).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т. Даиров