"Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 49 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 111 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 49 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5355 тіркелген, 2015 жылғы 12 ақпанда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Күзенбаев

О признании утратившим силу постановления акимата от 22 января 2015 года № 49 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акимат Сарыкольского района"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 6 мая 2016 года № 111
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыкольского района от 22 января 2015 года № 49 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355, опубликовано в газете "Сарыкөл" 12 февраля 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Э. Кузенбаев