"Федоров ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 76 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 129 қаулысы
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 3-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Федоров ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 наурызда № 5396 тіркелген, жарияланды 19 наурыз 2015 жылы "Федоровские новости" газетінде) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 17 февраля 2015 года № 76 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акима Федоровского района"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 25 апреля 2016 года № 129
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 17 февраля 2015 года № 76 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Федоровского района" (зарегистрировано в государственном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 марта 2015 года № 5396, опубликовано 19 марта 2015 года в газете "Федоровские новости").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Ахметов