Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 1018/8 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 630/7 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” № 1018/8 (Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 4217 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 94 “Ақсу жолы” және № 94 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.З. Арыновқа жүктелсін.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов

О признании утратившим силу постановление акимата города Аксу от 24 ноября 2014 года № 1018/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 июля 2016 года № 630/7
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 24 ноября 2014 года № 1018/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (зарегистрированное Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2014 года № 4217, опубликованное 26 декабря 2014 года в газетах "Ақсу жолы" № 94 и "Новый путь" № 94).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Арынова К.З.
Аким города Н. Дюсимбинов