Ақтоғай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 234/54 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қолданыс мерзімі аяқталуына байланысты, қоса беріліп отырған тізімге сәйкес, аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылған деп есептелсін.
2. Осы шешім аудандық "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жариялансын.
Сессия төрағасы Л. Дисенова
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 8 қантардағы
"Аудандық мәслихаттың кейбір
шешімдерінің күшін жою
туралы" № 234/54 шешіміне
қосымша
Қолданыс мерзімі аяқталуына байланысты, аудандық
мәслихаттың күші жойылған шешімдерінің тізімі
Рет №
Нормативтік қүқықтық актінің атауы
Мемлекеттік тіркеу нөмірі
Қолданыс уақытының аяқталу мерзімі
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 166/39 "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешімі (2014 жылғы 18 қантардағы № 2 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)
2015 жылғы 14 қантарда № 4266 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша
2
2015 жылғы 9 сәуірдағы № 186/42 аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі (2015 жылғы 25 сәуірдегі № 16 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)
2015 жылғы 21 сәуірда № 4434 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша
3
2015 жылғы 10 шілдедегі № 196/44 аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі (2015 жылғы 1 тамыздағы № 30 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)
2015 жылғы 28 шілдеде № 4628 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша
4
2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 202/48 Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2015 жылғы 10 қазандағы № 40 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)

О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года № 234/54
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с истечением срока действия, следующие решения районного маслихата согласно прилагаемого списка, признать утратившими силу.
2. Данное решение опубликовать в районной газете "Ауыл тынысы" и "Пульс села".
Председатель сессии Л. Дисенова
Секретарь маслихата Т. Муканов
Приложение
к решению районного
маслихата от 8 января 2016 года
№ 234/54 "О признании
утратившими силу некоторых
решений Актогайского
районного маслихата"
Список решений районного маслихата,
утративших силу в связи с истечением срока действия
№ п/п
Наименование нормативных правовых актов
Номер государственной регистрации
Срок окончания действия
1
Решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 18 января 2014 года № 2)
№ 4266 от 14 января 2015 года
По окончании 2015 года
2
Решение районного маслихата от 9 апреля 2015 года № 186/42 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 25 апреля 2015 года № 16)
№ 4434 от 21 апреля 2015 года
По окончании 2015 года
3
Решение районного маслихата от 10 июля 2015 года № 196/44 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 1 августа 2015 года № 30)
№ 4628 от 28 июля 2015 года
По окончании 2015 года
4
Решение районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 202/48 "О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 10 октября 2015 года № 40)

2015 жылғы 7 қазанда № 4751 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша
5
2015 жылғы 10 қарашада № 221/51 Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2015 жылғы 28 қарашадағы № 47 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)
2015 жылғы 25 қарашада № 4807 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша
6
2015 жылғы 24 желтоқсанда № 227/53 Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (2015 жылғы 6 қантардағы № 1"Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған)
2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4861 тіркелген
2015 жылдың аяқталуы бойынша

№ 4751 от 7 октября 2015 года
По окончании 2015 года
5
Решение районного маслихата от 10 ноября 2015 года № 221/51 "О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 28 ноября 2015 года № 47)
№ 4807 от 25 ноября 2015 года
По окончании 2015 года
6
Решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 227/53 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 6 января 2016 года № 1)
№ 4861 от 28 декабря 2015 года
По окончании 2015 года