Качир ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы "Качир ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 40/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 126/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы "Качир ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 40/2 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 наурыздағы № 9 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.М. Габидулинге жүктелсін.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Качирского района от 15 февраля 2016 года № 40/2 "Об организации общественных работ в Качирском районе на 2016 год"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 24 мая 2016 года № 126/5
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 15 февраля 2016 года № 40/2 "Об организации общественных работ в Качирском районе на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 9 от 3 марта 2016 года).
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Габидулина Р.М.
Аким района Ж. Шугаев