Лебяжі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 117/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 және 46-баптарына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі "Лебяжі ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 238/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 тамызда "Аққу үні - Вести Акку" № 34 газетінде жарияланған);
Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы "Лебяжі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 34/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурызда "Аққу үні - Вести Акку" № 10 газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі С. Жанғазинов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 13 июня 2016 года № 117/6
В соответствии со статьями 27 и 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
постановление акимата Лебяжинского района от 29 июля 2014 года № 238/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3945, опубликованное 28 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 34);
постановление акимата Лебяжинского района от 17 февраля 2015 года № 34/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликованное 14 марта 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 10).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района С. Жангазинов