Май аудандық мәслихатының (V сайланған LІІІ (кезектен тыс) сессиясы) 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 2/53 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 1/58 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LІІІ (кезектен тыс) сессиясы) 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4725 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2015 жылғы 03 қазандағы № 40 жарияланған) № 2/53 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы Ш. Қожаханова
Май аудандық
мәслихаттың хатшысы Ғ. Арынов

О признании утратившим силу решение (LІІІ (внеочередная) сессия, V созыв) Майского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 2/53 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата маслихата Майского района"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 28 января 2016 года № 1/58
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение (LІІІ (внеочередная) сессия, V созыв) Майского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 2/53 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата маслихата Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4725, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 03 октября 2015 года № 40).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Ш. Кожаханова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов