Надаров ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 6 қазандағы "Мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Надаров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 01 шілдедегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына және 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Надаров ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 6 қазандағы "Мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" № 10 (Павлодар облысы Успен аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қазанда № 12-12-111 болып тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2011 жылғы 10 қарашадағы № 45 нөмерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Надаров ауылдық
округінің әкімі Е. Баймұлдинов

О признании утратившим силу решения акима Надаровского сельского округа от 6 октября 2011 года № 10 "Об утверждении регламента оказания государственной услуги"
Решение акима Надаровского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 01 июля 2016 года № 1
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение акима Надаровского сельского округа от 6 октября 2011 года № 10 "Об утверждении регламента оказания государственной услуги" (зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 7 октября 2011 года за № 12-12-111, опубликовано в газете "Сельские будни" от 10 ноября 2011 года № 45).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Надаровского
сельского округа Е. Баймулдинов