Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 1/54 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Aлматы қаласының әкімдігі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Aлматы қаласы әкімдігінің «Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы»2014 жылғы 22 мамырдағы № 2/387 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1052 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 маусымда «Aлматы ақшамы» және «Вечерний Aлматы» газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2) Aлматы қаласы әкімдігінің «Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 22 мамырдағы № 2/387 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2015 жылғы 24 ақпандағы № 1/123 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1148 болып тіркелген, 2015жылғы 21 наурызда «Aлматы ақшамы» және «Вечерний Aлматы» газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. «Aлматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Aлматы қаласының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
Aлматы қаласының әкімі          Б. Байбек

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 23 февраля 2016 года № 1/54
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Aлматы ПОСТAНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления:
1) постановление акимата города Aлматы от 22 мая 2014 года № 2/387 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача международного сертификата технического осмотра» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1052, опубликованное 4 июня 2014 года в газетах «Aлматы ақшамы» и «Вечерний Aлматы»).
2) постановление акимата города Aлматы от 24 февраля 2015 года № 1/123 «О внесении дополнений в постановление акимата города Aлматы от 22 мая 2014 года № 2/387 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача международного сертификата технического осмотра» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1148, опубликованное 21 марта 2015 года в газетах «Aлматы ақшамы» и «Вечерний Aлматы»).
2. Коммунальному государственному учреждению «Управление пассажирского транспорта города Aлматы» в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции города Aлматы о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Aлматы Р. Тауфикова.
Aким города Aлматы                   Б. Байбек