Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 180 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
"Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 326 қаулысы (2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Солтүстік Қазақстан" газеттерінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1764 болып тіркелді);
"Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 326 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 207 қаулысы (2012 жылғы 3 тамыздағы "Солтүстік Қазақстан" газеттерінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1817 болып тіркелді).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол койылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е.Сұлтанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 26 мая 2016 года № 180
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Северо-Казахстанской области:
1) постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан" от 26 ноября 2010 года № 326 (опубликовано 25 декабря 2010 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1764);
2) постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2010 года № 326 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан" от 3 августа 2012 года № 207 (опубликовано 15 сентября 2012 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1817).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов