"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2016 жылғы 08 cәуірдегі № 24 шешімінің күші жойылғандығын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 32 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі ШЕШТІ:
1 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2016 жылғы 08 сәуірдегі № 24 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 3700 тіркелген, 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 17 "Колос" газетінде, 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 17 "Аққайың" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары Е.А. Жақыповқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов

О признании утратившим силу решения акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 08 апреля 2016 года № 24 "Об объявлении на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 32
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 08 апреля 2016 года № 24 "Об объявлении на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2016 года № 3700, опубликовано в № 17 от 11 апреля 2016 года районной газете "Колос", в № 17 от 11 апреля 2016 года районной газете "Аққайың").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Жакупова Е.А.
3. Настоящее решения вводится в действие со дня подписания.
Аким района Д. Байтулешов