Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 11 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 1 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 22 ақпандағы № 15 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1- бабына, 43-1- бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 11 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 1 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылғаны танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3168 болып тіркелген, 2015 жылдың 26 наурызында №12 "Айыртау таңы" және 2015 жылдың 26 наурызында № 12 "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров

О признании утратившим силу решения акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 11 "О внесении изменения в решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области"
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2016 года № 15
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 11 "О внесении изменения в решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2014 года №1 "Об образовании избирательных участков по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 3168 от 20 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Айыртау таңы" № 12 от 26 марта 2015 года, "Айыртауские зори" № 12 от 26 марта 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Габбасова А.А.
3.Настоящее решения вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров