"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды анықтау жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 9 шілдедегі № 184 қауылысының күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы N 21 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы, 40-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды анықтау жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 9 шілдедегі № 184 қауылысының (2014 жылдың 20 тамызында 2913 нөмірімен нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізбесінде тіркелген, 2014 жылдың 5 қыркүйегінде "Ауыл арайы" газетінің 36 нөмірінде мемлекеттік тілде, 2014 жылдың 5 қыркүйегінде "Сельская новь" газетінің 36 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) күші жойылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды анықтау жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 9 шілдедегі № 184 қауылысына өзгертулер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 24 желтоқсанындағы № 406 қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И.Турков

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года № 184 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года N 21
В соответствии со статьей 21-1, подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года № 184 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2913 от 20 августа 2014 года, опубликовано в газете 5 сентября 2014 года "Ауыл арайы" № 36 на государственном языке, 5 сентября 2014 года "Сельская новь" № 36 на русском языке).
2. Отменить постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 406 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года № 184 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района И.Турков