Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 169 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігімен қабылдаған нормативтік құқықтық актілердің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Г.Р. Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 169 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 13 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2016 жылғы 05 ақпандағы № 3601 тiркелген, 2016 жылғы 5 ақпандағы "Мағжан жұлдызы" № 8 аудандық газетінде, 2016 жылғы 5 ақпандағы "Вести" № 8 аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 25 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3117 бойынша тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпандағы "Мағжан жұлдызы" № 10 аудандық газетінде, 2015 жылғы 24 ақпандағы "Вести" № 10 аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудан әкімдігің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 249 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 25 " Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін Бекіту туралы"қаулысына өзгеріс енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі№ 3390 бойынша тіркелген, 2015 жылғы 2 қарашадағы "Мағжан жұлдызы" № 41 аудандық газетінде, 2015 жылғы 2 қарашадағы "Вести" № 41 аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 169
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты, принятые акиматом района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Рамазанову Г.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Бегманов
Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 169
Перечень нормативных правовых актов акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, признанных утратившими силу
1) Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 13 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3601 от 5 февраля 2016 года, опубликовано 12 февраля 2016 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы" № 8, 12 февраля 2016 года в районной газете "Вести" № 8);
2) Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09 февраля 2015 года № 25 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под 3117 от 24 февраля 2015 года, опубликовано в районной газете "Вести" от 09 марта 2015 года № 10, опубликовано в районной газете "Мағжан Жұлдызы" от 09 марта 2015 года № 10);
3) Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 21 августа 2015 года № 249 "О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09 февраля 2015 года № 25 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3390 от 23 сентября 2015 года, опубликовано в районной газете "Мағжан жұлдызы" от 2 октября 2015 года № 41, в районной газете "Вести" от 2 октября 2015 года № 41).