"Тимирязев ауданы бойынша көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 137 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 65 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тимирязев ауданы бойынша көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 137 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-112 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 тамызда аудандық "Көтерілген тың", "Нива" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппаратының басшысы А.С. Жүсіповке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу постановления акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2010 года № 137 "Об определении мест выездной торговли по Тимирязевскому району"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2016 года № 65
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2010 года № 137 "Об определении мест выездной торговли по Тимирязевскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 августа 2010 года за № 13-12-112, опубликовано 14 августа 2010 года в районных газетах "Көтерілген тың", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тимирязевского района Жусупова А. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Базарханов