"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 11 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3705 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 сәуірде аудандық "Көтерілген тың", "Нива" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу решения акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2016 года № 11
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Тимирязевского района Северо - Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 апреля 2016 года за № 3705, опубликовано 23 апреля 2016 года в районных газетах "Көтерілген тың", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Тимирязевского района Искакова А. Т.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Базарханов