Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 53 "Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалдау ақысы мөлшерлемесінің есебінің тәртібін анықтау туралы" қаулысының күштерінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 6 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 53 "Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалдау ақысы мөлшерлемесінің есебінің тәртібін анықтау туралы" қаулысы Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда N 3170 болып тіркелді, "Новатор" газетінде 2015 жылы 03 сәуірдегі және "Парыз" газетінде жарияланды, күштерінің жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев

О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17марта 2015 года N 53 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года № 6
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2015 года N 53 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3170, опубликованное в газете "Новатор" и "Парыз" 03 апреля 2015 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев