Аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 702 "Махамбет ауданы әкімдігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 8 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 702 "Махамбет ауданы әкімдігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 17 қаңтардағы № 2847 болып тіркеліп, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (6108) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау Махамбет ауданы әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі Ә. Нәутиев

О признании утратившим силу постановлении акимата района от 25 декабря 2013 года № 702 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих акимата Махамбетского района"
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 5 января 2016 года № 8
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 25 декабря 2013 года № 702 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих акимата Махамбетского района" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2847 от 17 января 2014 года, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Жайык Шугыласы" № 3 (6108)) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Махамбетского района Калиева Н.
Аким района А. Наутиев