Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 235 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 шілдедегі № 39 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сай, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 235 ""Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3042 санымен тіркелген, шешімінің аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 46 (6151) санды нөмерімен жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
3-сессиясының төрағасы
Р. Тұрдағали
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

О признании утравшим силу решения от 24 октября 2014 года № 235 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Махамбетского районного маслихата"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12 июля 2016 года № 39
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 24 октября 2014 года № 235 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Махамбетского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3042, опубликовано 27 ноября 2014 года в районной газете "Жайық шұғыласы"за № 46 (6151);
2. Данное решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель очередной
3-сессии районного маслихата
Р. Турдагали
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев