Шешімнің күші жойылған деп тану туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 25-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 318-V "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3393 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ІІІ сессиясының
төрағасы
Ғ. Зайдекенов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Сапаров

О признании утратившим силу решения
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 25-VI
В соответствии со статьей статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Индерского районного маслихата от 25 ноября 2015 года № 318-V "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3393, опубликовано 31 декабря 2015 года в газете "Дендер").
2. Решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель внеочередной
ІІІ сессии районного маслихата
Г. Зайдекенов
Секретарь районного
маслихата
Б. Сапаров