Шешімнің күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 03 наурыз № 08 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 01-03-4/53 ұсынысы негізінде Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елтай ауылдық округінің Аққала ауылы, Қсусанов көшесі № 8 үйдегі мүйізді ірі қара малдарынан шыққан құтырма ауыруының алдын алу, жою шараларының толықтай аяқталуына байланысты округі әкімінің "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3464 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпандағы "Дендер" газетіне жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі Е. Дүйшім

О признании утратившим силу решения
Решение акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 03 марта 2016 года № 08
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актов", статей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Индерской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 01-03-4/53 аким Елтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 14 января 2016 года № 02 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3464, опубликовано 25 февраля 2016 года в газете "Дендер") в связи с полным окончанием мер по предотвращению и ликвидации болезни бешенство среди крупного рогатого скота в доме № 8 по улице Ксусанова в селе Аккала Елтайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа Е. Дуйшим