Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 5/19-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына және Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2-26-3/3164, 2016 жылғы 6 маусымдағы № 2-26-3/3848, 2016 жылғы 8 маусымдағы № 2-26-3/3958 хаттарына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Арыстанов
Қалалық мәслихат хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 5/19-VI шешіміне қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 25/144-V "Түркістан қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2606 тіркелген, 2014 жылғы 5 мамырдағы "Түркістан" газетінде № 21 жарияланған),
2. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/208-V "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2966 тіркелген, 2015 жылғы 30 қаңтардағы "Түркістан" газетінде № 5 жарияланған),
3. Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/232-V "Түркістан қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 25/144-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3111 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Түркістан" газетінде № 17 жарияланған),
4. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 52/291-V "Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3567 тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпандағы "Түркістан" газетінде № 9 жарияланған),

О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 5/19-VI
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и письмами Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 2-26-3/3164, от 6 июня 2016 года № 2-26-3/3848, от 8 июня 2016 года № 2-26-3/3958, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Туркестанского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии
городского маслихата С.Арыстанов
Секретарь городского маслихата Г.Сарсенбаев
Приложение к решению
Туркестанского городского маслихата
от 29 июня 2016 года № 5/19-VI
Перечень
утративших силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
1. Решение Туркестанского городского маслихата от 19 марта 2014 года № 25/144-V "Об утверждении регламента Туркестанского городского маслихата" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2606, опубликованное 5 мая 2014 года в номере 21 газеты "Туркистон"),
2. Решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/208-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2966, опубликованное 30 января 2015 года в номере 6 газеты "Туркистон"),
3. Решение Туркестанского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 40/232-V "О внесении изменения в решение Туркестанского городского маслихата от 19 марта 2014 года № 25/144-V "Об утверждении регламента Туркестанского городского маслихата" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111, опубликованное 24 апреля 2015 года в номере 20 газеты "Туркистон"),
4. Решение Туркестанского городского маслихата от 20 января 2016 года № 52/291-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3567, опубликованное 19 февраля 2016 года в номере 9 газеты "Туркистон"),

5. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 55/307-V "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/208-V шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3655 тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Түркістан" газетінде № 16 жарияланған).

5. Решение Туркестанского городского маслихата от 15 марта 2016 года № 55/307-V " О внесении дополнения в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/208-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликованное 1 апреля 2016 года в номере 16 газеты "Туркистон").