Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 38/214 ""Б" корпусындағы Бәйдібек аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 45/254 шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 38/214 ""Б" корпусындағы Бәйдібек аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3304 тіркелген, 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Шаян" газетінде жарияланған) және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 41/229 ""Б" корпусындағы Бәйдібек аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 38/214 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3434 тіркелген, 2015 жылғы 2 желтоқсандағы "Шаян" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы: Б.Қалаубай
Мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы:
О.Мыңғышев

О признании утратившим силу Байдибекского районного маслихата от 16 июль 2015 года № 38/214 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Байдибекского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 45/254
В соответсвии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байдибекского районного маслихата от 16 июля 2015 года 38/214 "Об утверждении Методики ежегодный оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Байдибекского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3304, опубликовано 4 сентября 2015 года в газете "Шаян") и решение Байдибекского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 41/229 "О внесении изменения в решение Байдибекского районного маслихата от 16 июля 2015 года № 38/214 "Об утверждении Методики ежегодный оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Байдибекского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3434, опубликовано 2 декабря 2015 года в газете "Шаян").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Б. Калаубай
Временно исполняющий
обязанности секретаря районного
маслихата
О. Мынгышев