О признании утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 28 сентября 2015 года № 46/319-V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 50/350-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 28 сентября 2015 года № 46/319-V «О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3361, опубликовано 23 октября 2015 года в газете «Казыгурт тынысы»).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Батырбай
Секретарь районного
маслихата                                  М.Момынов

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 46/319-V "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 50/350-V шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 46/319-V «Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3361 тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы «Қазығұрт тынысы» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Батырбай
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    М.Момынов