"Отырар ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 515 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы "Отырар ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 515 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2468 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Құрманға жүктелсін.
Аудан әкімі С.Полатов

О признании утратившим силу постановления акимата Отырарского района от 6 декабря 2013 года за № 515 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Отырарского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 8 января 2016 года № 2
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 6 декабря 2013 года № 515 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Отырарского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2468, опубликовано 24 января 2014 года в газете "Отырар алкабы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Курмана.
Аким района С.Полатов