"Б" корпусындағы Отырар ауданы әкімі мен ауыл округі әкімі аппараттарының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 248 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң Отырар ауданы әкімі 2016 жылғы 5 ақпандағы № 128 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі "Б" корпусындағы Отырар ауданы әкімі мен ауыл округі әкімі аппараттарының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 248 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3260 тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдедегі "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Құрманға жүктелсін.
Аудан әкімі Е.Айтаханов

О признании утратившим силу постановления акимата Отырарского района от 13 июля 2015 года за № 248 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета, аппаратов акима Отырарского района и акимов сельских округов корпуса "Б"
Постановление акима Отырарского района акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 128
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 13 июля 2015 года № 248 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета, аппаратов акима Отырарского района и акимов сельских округов корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3260, опубликовано 31 июля 2015 года в газете "Отырар алкабы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Курмана.
Аким района Е.Айтаханов