"Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 23 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3720 тіркелген, 2016 жылы 7 мамырда "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев

О признании утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 31 марта 2016 года № 10 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Созакскому району"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 23
В соответствии с пунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 31 марта 2016 года № 10 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Созакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3720, опубликовано 7 мая 2016 года в газете "Созақ үні").
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев