"Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, қала, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен Төлеби ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 11 маусым 2015 жылғы № 265 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 31 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындығы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңның 31 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Төлеби ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде № 3242 тіркелген, 2015 жылғы 15 тамыздағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) Төлеби ауданы әкімдігінің 11 маусым 2015 жылғы № 265 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
Төлеби ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы М.Пернебеков

О признании утратившим силу постановления акимата Толебийского района № 265 от 11 июня 2015 года "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета, аппаратов акима города, села, сельских округов и административных государственных служащих аппарата акима Толебийского района корпуса "Б"
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 2 февраля 2016 года № 31
Согласно 31 статьи Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление № 265 от 11 июня 2015 года «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3242, опубликовано 15 августа 2015 года в газете «Ленгер жаршысы»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бекмурзаева С.
Временно исполняющий
обязанности
акима Толебийского района                  Пернебеков М.