Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 48/240-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 42/208-V "Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3285 нөмірмен тіркелген, аудандық "Ленгер жаршысы" газетінің 01.08.2015 жылғы 31 санында жарияланған) және Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 44/218-V "Б" корпусындағы Төлеби аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3372 нөмірмен тіркелген, аудандық "Ленгер жаршысы" газетінің 24.10.2015 жылғы 44 санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Айтбаев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Шыңғысбаев

О признании утратившим силу некоторых решений Толебийского районного маслихата
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 48/240-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 42/208-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Толебийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3285, опубликовано 01.08.2015 года в газете "Ленгер жаршысы" за номером 31) и признать утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 29 сентября 2015 года № 44/218-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Төлебийского районного маслихата корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3372, опубликовано 24.10.2015 года в газете "Ленгер жаршысы" за номером 44).
Председатель сессии
районного маслихата Д.Айтбаев
Секретарь районного
маслихата А.Шынгысбаев