""Б" корпусындағы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 42/3-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 43/8-05 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 49/2-05 шешiмi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 43/8-05 ""Б" корпусындағы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 42/3-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 3360 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2015 жылдың 23 қазанында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Сапаров

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 43/8-05 "О внесении изменения в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 42/3-05 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Тюлькубасского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Тюлькубасcкого районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 марта 2016 года № 49/2-05
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 22 сентября 2015 года за № 43/8-05 "О внесении изменения в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 42/3-05 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Тюлькубасского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3360, опубликовано 23 октября 2015 года в газете "Шамшырак").
Председатель сессии
районного маслихата
А.Нуранов
Секретарь районного
маслихата
А.Сапаров