Қаулының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 241 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 29 "Шардара ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 ақпанда № 3048 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда № 11 (623) "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының қабылдануына орай, қолданыстағы заңнамаға сай тиісті жұмыстарды жүргізуді ұйымдастыру аудан әкімінің орынбасары Б.Алиповке жүктелсін.
Аудан әкімі А.Абдуллаев

Об утрате силы постановления
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 241
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утраченным силу постановление акимата Шардаринского района № 29 от 22 января 2015 года "Об утверждении Регламента акимата Шардаринского района" (зарегистрированное за № 3048, 20 февраля 2015 года в государственном перечне регистрации нормативных правовых актов, опубликованное в газете "Шартарап-Шарайна" за № 11 (623), от 13 марта 2015 года).
2. В связи с принятием настоящего постановления организацию соответствующих работ согласно установленному законодательству возложить на заместителя акима района Б.Алипова.
Аким района А.Абдуллаев